En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Albaraka

Albaraka Finansman

Albaraka en uygun ve sizin için finansman imkânlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 48 aya varan vadeler ve %1.40 kar oranlarıyla 250.000 TL’ye kadar Albaraka ihtiyaç finansmanına, 48 aya varan vadeler ve %1.35 kar oranlarıyla 500.000 TL’ye kadar taşıt finansmanına sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra 120 aya varan vadeler ve %1.15 kar oranlarıyla 1.000.000 TL’ye kadar uygun ödeme imkânlı Albaraka konut finansmanı sıcak yuvanızın kapılarını açabilir.

Albaraka Finansman Hesaplama

Albaraka finansman hesaplama aracı ile kendi belirlediğiniz veya uygun gördüğünüz finansman vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız finansmanın kâr oranını girerek, anında finansman hesaplaması yapabilirsiniz. Ödemelerinizi vade oranına göre aylık eşit taksitler halinde 2 ayda bir, 3 ayda bir veya esnek taksitler halinde yapabilirsiniz. Gayrimenkul için finansmanınıza vade boyunca hayat sigortası yaptırabilirsiniz. Aylık kâr oranlarını Finansman Kâr Oranları ve Ücretleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Albaraka Finansman Başvurusu

Albaraka finansmanı için en uygun Albaraka finansman kampanyalarını, finansman kâr oranını, finansman ödeme tutarını, masrafları ve finansman vade tutarını öğrenmek için hesaplama aracımızdan faydalandıktan sonra şubelerimizden Albaraka finansman başvurusu yapıp, sonucunu kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Uygun ödeme planı, erteleme imkânları ve düşük masraflı finansmanınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Albaraka Finansman Başvuru Evrakları

Albaraka finansman başvurularında 18 yaşınızı doldurduysanız aşağıdaki durumlar ve belgeler göz önünde bulundurulmaktadır.

  • 18 yaşınızı doldurmuş olmalısınız.
  • Konut finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isterseniz; satın alınacak konutun tapu fotokopisi, nüfus cüzdan belgesi, gelir belgesi, maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belgeleri temin etmelisiniz.
  • Konut finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhası, onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, faaliyet belgesi, varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, gelir belgeleri ve imza beyannamesi, ayrıca gerektiği durumda kefiller için de aynı belgeleri temin etmelisiniz.
  • Konut finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; satın alınacak konutun tapu fotokopisi, ortakların nüfus cüzdan belgeleri, noter onaylı şirket imza sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, oda kayıt belgesi, faaliyet belgesi, son üç yıla ait bilânço ve gelir tabloları ile son üç yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini, ayrıca gerektiği durumda kefiller için de aynı belgeleri temin etmelisiniz.
  • İstenilen belgelerle, size en yakın Albaraka şubesine uğrayarak başvuru formunu doldurabilir ve yeni eviniz için ilk adımı atabilirsiniz.
  • Bilgi ve belgelerinizde eksik yoksa başvurunuzun sonucunu ortalama 24 saat içinde öğrenebilirsiniz.
  • Ön değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda ekspertiz başvurusunda bulunabilir, beğendiğiniz ev için yararlanabileceğiniz finansman tutarını öğrenebilirsiniz.

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade