En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Abank

ABank Kredi

ABank sayesinde beyaz eşyadan giyime, tatilden eğitim masraflarına kadar ihtiyacınız olan krediye teminatsız ulaşmanız artık çok kolay. Aylık %1.41’den başlayan faiz oranıyla 10.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle masrafsız ABank ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. Hayalini kurduğunuz eve ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz ABank konut kredisini 120 aya varan uygun taksitlerle sizlere sağlıyor. 100.000 TL’ye kadar aylık %1.16’dan başlayan faiz oranlarıyla evinize bir adım daha yakın olabilirsiniz. Ayrıca uygun faiz oranlarıyla 20.000 TL’ye kadar 48 aya varan taksitler ve %1.37’den başlayan vadelerle ABank taşıt kredisi sunarak ayaklarınızı yerden kesebilecek imkânları da sağlıyor olacak.

ABank Kredi Hesaplama

ABank kredi hesaplama aracı ile almak istediğiniz kredi tutarını ve vade sayısını girerek anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ödeme planınızı kendiniz kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda toplam maliyet ve geri ödeme tutarını görebilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

ABank Kredi Başvurusu

ABank kredi başvurusu talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. En uygun ABank kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için “Başvur” butonuna tıklayarak, başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

ABANK Kredi Başvuru Evrakları

ABANK kredi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Nüfus cüzdanı,
  • Adres teyit edici belge,
  • Gelir Belgesi (maaş bordrosu, kira kontratı vb.)

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade