En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Bank Pozitif

BankPozitif Kredi

Bankpozitif, yeni nesli tanımlayan imkânlarıyla en kolay şekilde dilediğiniz krediye ulaşmanızı sağlıyor. Sadece 4 dakika içerisinde aylık %1.49 sabit faiz oranıyla 50.000 TL’ye kadar 48 aya varan vadelerle masrafsız BankPozitif ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. Hayalini kurduğunuz eve ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz BankPozitif konut kredisini 120 aya varan uygun taksitlerle sizlere sağlıyor. Aylık %0.99 faiz oranlarından başlayarak evinizin ekspertiz değerinin %70’ine kadar krediyle evinize bir adım daha yakın olabilirsiniz. En az 100.000 TL değerindeki eviniz için sabit faiz oranlarıyla taksitli ödeme yapmanıza yardımcı olan BankPozitif konut kredisi hayalini kurduğunuz eve sahip olmanızı sağlayacak. Ayrıca %1.59 faiz oranlarıyla 20.000 TL’ye kadar 48 aya varan taksitlerle BankPozitif taşıt kredisi sunarak ayaklarınızı yerden kesebilecek imkânları da sağlıyor olacak.

BankPozitif Kredi Hesaplama

BankPozitif kredi hesaplama aracı ile istediğiniz kredinin vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız kredinin faiz oranını girerek, anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ödeme planınızı kendiniz kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

BankPozitif Kredi Başvurusu

BankPozitif konut kredisi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. En uygun BankPozitif kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu kolayca yapıp, sonucunu anında öğrenirsiniz. Ardından sizi hiç yormadan, biz sizi arayıp kredinizin şartlarınızı beraber oluşturabilirsiniz ve bunların yanı sıra talep ettiğiniz kredinin özelinde gerekiyorsa sizden ek belge ve teminat talep edilebilmektedir.

BankPozitif Kredi Başvuru Evrakları

BankPozitif kredi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

 • Nüfus cüzdanı
 • İkamet belgesi veya fatura
 • Gelir Belgesi:
  • Memurlar: Maaş bordrosu
  • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli aylık dökümü
  • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
  • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri
  • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı
Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade