En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Burgan Bank

Burgan Bank Konut Kredisi

Burgan Bank konut kredisi alanında tüketicilere iki farklı seçenek sunarak, tüketicinin avantajlarını arttırıyor. İster Burgan Bank konut özel kredisi isterseniz de Burgan Bank konut kredisini seçerek hayallerinizdeki eve kolayca ulaşabilirsiniz. İki konut kredisi tipinde de faiz oranlarında değişiklikler olsa da 120 aya varan vade seçeneği ile ön plana çıkıyor.

Burgan Bank Konut Kredisi Hesaplama

Burgan Bank konut kredisi hesaplama için seçmiş olduğunuz vade sayısı ile o vadeye denk gelen faiz oranını göz önünde bulundurarak kendinize özel bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Konut kredinizi kendiniz hesaplayabileceğiniz gibi Burgan Bank yetkililerinden de yardım alabilirsiniz.

Burgan Bank Konut Kredisi Yıllık Maliyet Oranları

  • Kredi Tahsis ücreti, kullanacağınız kredi tutarının binde 5'i kadardır.
  • Konut sigortası ve DASK prim ücreti yıllık maksimum tutar 500 TL’dir. Konut sigortası ve DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²'ye göre değişiklik göstermektedir

Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru

Burgan Bank konut kredisi ürünlerine başvuruda bulunmanız için TC kimlik numaranızla internet üzerindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bunun yanında telefon bankacılığıyla ön başvurunuzu yapmanız mümkün. Konut kredisine ön başvuru yapmanız için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve gelirinizi belgelemeniz gerekmektedir. Ön başvurunuzun değerlendirilmesi sonucunda istenilecek diğer belgeler sonucunda kredi başvurunuz tekrar gözden geçirilir. Almak istediğiniz konut ekspertiz tarafından değerlendirilerek, ekspertiz raporuna göre kullanmak istediğiniz kredi tutarı belirlenir. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra da konut kredinizi kullanmaya başlarsınız. Konut kredisi sürecinde Burgan Bank yetkilileri sizlere her aşamada destek olmakla birlikte kişiye özel konut kredisi için çeşitli avantajlar da sağlamaktadır.

Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Evrakları

  • Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, fatura veya tapu fotokopisi,
  • Gelir Belgesi;
  • Memurlar için gelir belgesi: Maaş Bordrosu,
  • Özel Sektör Çalışanları için gelir belgesi: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri,
  • Emekliler için gelir belgesi: Emekli aylık dökümü,
  • Şirket Ortakları için gelir belgesi: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi,
  • Çiftçiler için gelir belgesi: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri,
  • Gayrimenkul kira geliri olanlar için gelir belgesi: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade