En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Burgan Bank

Burgan Bank Kredi

Burgan Bank kredi fırsatları size özel ve uygun faiz oranlarıyla elinizin altında.. Eğitim, tatil evlilik, sağlık konusunda 10.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1.32’den başlayan faiz oranlarıyla Burgan Bank ihtiyaç kredisi sizin oluyor. Bunun yanında adınıza kayıtlı gayrimenkulü teminat göstererek 500.000 TL’ye kadar Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisine sahip olmanız da mümkün. Yalnızca sitedeki formu doldurarak bilgi alabilir, gereken işlemlerden sonra bunu elde edebilirsiniz. Ayrıca maaş ödemenizi PTT üzerinden alıyorsanız 48 aya varan vadelerle %1.81’den başlayan faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Dilediğiniz taşıta 0 km’de kavuşmak istiyorsanız Burgan Bank taşıt kredisi 48 aya varan vade ve %1.99 sabit faiz oranlarıyla ayağınızın altına geliyor. Dilerseniz 2. el taşıtta 36 aya varan vade ile aynı faiz oranları uygulanıyor. Burgan Bank konut kredisi ise 100.000 TL’ye kadar 120 aya varan vade ve %1.34 faiz oranlarıyla sıcacık yuvanızın kapılarını açıyor.

Burgan Bank Kredi Hesaplama

Burgan Bank kredi hesaplama aracı ile istediğiniz kredinin vade sayısını ve kredi tutarını girerek anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ödeme planınızı kendiniz oluşturabilir veya görebilirsiniz. Ayrıca mevduat hesaplaması yapabilirsiniz Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank konut kredisi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. Bütçenize en uygun Burgan Bank kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu kolayca yapıp, Burgan Bank kredi başvurusuBurgan Bank kredi başvurusu sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Uygun ödeme planı, erteleme imkânları ve düşük masraflı kredinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Başvuru Evrakları

Burgan Bank kredi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

 • Nüfus cüzdanı
 • İkamet belgesi veya fatura
 • Gelir Belgesi:
  • Memurlar: Maaş bordrosu
  • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli aylık dökümü
  • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
  • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri
  • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade