En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Enpara

Enpara Kredi

Enpara QNB Finansbank bağlantılı kredi fırsatları size özel ve uygun faiz oranlarıyla elinizin altında... Tüm ihtiyaçlarınız için komisyonsuz ve masrafsız 30.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1.39’dan başlayan uygun faiz oranları ve maliyet oranlarıyla Enpara ihtiyaç kredisi sizin oluyor. Enpara kredi için QNB Finansbank ATM veya şubelerinden ya da internet şubesinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Hesaplama

Enpara kredi hesaplama aracı ile istediğiniz kredinin vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız kredinin faiz oranını girerek, anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ödeme planınızı kendiniz kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

Enpara Kredi Başvurusu

Enpara kredi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. Bütçenize en uygun Enpara kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için siteden bilgi alabilirsiniz. Enpara kredi hesaplama ve başvuru işlemleriniz için isterseniz şubeye de gidebilirsiniz.

Enpara Kredi Başvuru Süreci

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusunda aşağıdaki durumlar göz önünde bulundurulur.

  • İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.
  • Kredi başvuruları ortalamada birkaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlandırılır. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda internet veya cep şubesinden kredi ödeme planınızı ve sözleşmesini onaylayarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, öncelikle sizi kısa bir süre içinde adresinizde ziyaret ederek Enpara.com müşterisi yaparız.
  • İhtiyaç kredisi taksitlerinin ödeme planında belirtilen şekilde, her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerekir. Kredi taksitlerinizi Enpara.com internet şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi ve QNB Finansbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca, taksit ödeme günlerinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumda taksitleriniz, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.
  • Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak faiz indirimlerinden yararlanırsınız.

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade