En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

HSBC

HSBC Kredi

HSBC, yeni nesli tanımlayan imkânlarıyla en kolay şekilde dilediğiniz krediye ulaşmanızı sağlıyor. Aylık %1.26’dan başlayan faiz oranıyla 20.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle masrafsız HSBC ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. Hayalini kurduğunuz eve ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz HSBC konut kredisini 120 aya varan uygun taksitlerle sizlere sağlıyor. Aylık uygun faiz oranlarıyla “erken ödeme” veya “ara ödeme” seçenekleriyle evinize bir adım daha yakın olabilirsiniz. Ayrıca uygun faiz oranlarıyla 50.000 TL’ye kadar 48 aya varan taksitlerle HSBC taşıt kredisi sunarak ayaklarınızı yerden kesebilecek imkânları da sağlıyor olacak.

HSBC Kredi Hesaplama

HSBC Hesap Makinesi ile istediğiniz kredinin vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız kredinin faiz oranını girerek, anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Kredi ödeme planınızı kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca kredi sonucunuzu ve yılık maliyetlerinizi öğrenebilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

HSBC Kredi Başvurusu

HSBC kredi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. En uygun HSBC kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için Hemen Başvur butonuna tıklayarak, telefon üzerinden veya en yakın HSBC şubesinden başvurunuzu kolayca yapıp, HSBC kredi başvurusu sonucunuzu kısa zamanda öğrenirsiniz.

HSBC Kredi Başvuru Evrakları

HSBC kredi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Başvuru formu
  • Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)
  • Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
  • Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
  • Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.)
  • Son aya ait SSK bildirgesi

*Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerlidir.

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade