En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

ICBC Turkey

ICBC Kredi

Tüm ihtiyaçlarınız için esnek ödeme planı ve uygun faiz oranı seçenekleriyle 48 aya varan vadelerle ICBC ihtiyaç kredisi sizin oluyor ICBC taşıt kredisi ise 48 aya varan vade ile 50.000 TL’ye kadar ister 0 km ister 2. elde ayağınızın altına geliyor. ICBC konut kredisi ise kredi boyu hayat sigortası ve 120 aya varan vade seçenekleriyle sıcak yuvanızın kapılarını açıyor.

ICBC Kredi Hesaplama

ICBC kredi hesaplama aracı ile istediğiniz kredinin vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız kredinin faiz oranını girerek, anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Geri ödeme planını kendi koşullarınıza göre oluşturabilirsiniz. Esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

ICBC Kredi Başvurusu

ICBC kredi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. Bütçenize en uygun ICBC bank kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için Kredi Hesaplama ve Başvuru butonuna tıklayarak kredinizi hesaplayabilir başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

ICBC Kredi Başvuru Evrakları

ICBC kredi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Başvuru sahibi ve (varsa) kefil olan kişinin kimlik ve gelir belgelerinin asıllarının beyan edilmesi gerekmektedir.
  • Gelir belgesi olarak;
    • Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
    • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
    • Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi kabul edilmektedir.

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade