En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Türkiye Finans

Türkiye Finans Kredi

Türkiye Finans, uygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme planı ile en avantajlı kredi imkânlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 48 aya varan vadeler ve %1.39’daan başlayan kar Türkiye Finans ihtiyaç kredisine, 48 aya varan vadeler ve %1.20’den başlayan kar oranlarıyla Türkiye Finans taşıt kredisine sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra 120 aya varan vadeler ve %1.03’ten başlayan kar oranlarıyla uygun ödeme imkânlı Türkiye Finans konut kredisi sıcak yuvanızın kapılarını açabilir. Kredinizin ödeme planını özel olarak ayarlayabilir veya erteleyebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Hesaplama

Türkiye Finans kredi hesaplamasını internet sitesi üzerinde verilen bilgilere istinaden istediğiniz kredinin vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız kredinin faiz oranını en yakın Türkiye Finans şubesinden öğrenebilirsiniz. Kredi ödeme planınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

Türkiye Finans Kredi Başvurusu

Türkiye Finans kredisi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. Bütçenize en uygun Türkiye Finans katılım kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını öğrenmek için en yakın Türkiye Finans şubesinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Başvuru Evrakları

Türkiye Finans kredi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
  • Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade