En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

YapıKredi

Yapı Kredi Kredisi

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1.27’den başlayan uygun faiz oranlarıyla Yapı Kredi ihtiyaç kredisi sizin oluyor. Bayram yaklaşırken %1.33’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade oranlarıyla 10.000 TL’ye kadar Yapı Kredi Bayram Kredisi sizin olabilir. Hayallerinizi süsleyen taşıta sabit faizli, eşit veya esnek faiz imkânlarıyla kavuşmak da artık çok kolay. Yapı Kredi taşıt kredisi 48 aya varan vade ve %1.27’den başlayan uygun faiz oranlarıyla 20.000 TL’ye kadar üstelik 3 aya kadar erteleme fırsatıyla ayağınızın altına geliyor. Diğer taşıt kredileri imkânları için web sitesini inceleyebilirsiniz. Yapı Kredi konut kredisi ise 100.000 TL’ye kadar 120 aya varan vade ve %1.01’den başlayan faiz oranlarıyla sıcak yuvanızın kapılarını açıyor.

Yapı Kredi Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi kredi hesaplama aracını kullanarak, şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ödeme planınızı kendiniz kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

Yapı Kredi Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi müşterisi iseniz internet ya da mobil şubesinden anında krediye başvurabilir, kredinizi şubeye gitmeden, hafta sonu dahil her gün anında kullanabilirsiniz. Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Bireysel İnternet / Mobil Şube'ye üye olmak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredisi Başvuru Evrakları

Yapı Kredi kredisi başvurularında aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Gelir Belgesi
  • Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade