En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Koçfinans

Koç Finans Konut Kredisi

Koç Finans konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunuyor. Siz de kira öder gibi kolay ödeme koşulları ile ev sahibi olmak istiyorsanız; Koç Finans konut kredisine başvurabilirsiniz. Uzun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile konut kredinize başvurarak, kullanmak istediğiniz konuta kolayca sahip olabilirsiniz.

Koç Finans Konut Kredisi Hesaplama

Koç Finans Engelsiz Kredi özelliği ile diğer bankalardan farklı bir uygulamaya giderek, tüketiciye büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Engelsiz kredi ile kendinize özel profesyonel bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Koç Finans yetkilileri ile birlikte hazırlayabileceğiniz ödeme planı bütçenize uygun olacağı için, konut kredinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Kişisel ödeme planınızı vade sayısı ve faiz oranı ile birlikte hesaplarken aylık gelirinizi göz önünde bulundurmayı unutmayın. Bunun yanında almak istediğiniz evin sizin için uygun olup olmadığını da Koç Finans yetkilileri yardımı ile inceleyebilirsiniz. Koç Finansın Engelsiz Kredi özelliği ile bankaya bile gitmeden konut kredinizi hesaplayabilir, ödeme planınızı çıkarabilirsiniz.

Koç Finans Konut Kredisi Yıllık Maliyet Oranları

 • Kredi Tahsis ücreti, kullanacağınız kredi tutarının binde 5'i kadardır.
 • Ekspertiz ücreti 495 TL’dir. Metrekare ölçülerine göre tutar değişir. İlgili değerleme firması tarafından fatura edilen tutar ile Banka tarifesi arasında kalan fark işlem akabinde iade edilir.
 • Konut sigortası ve DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²'ye göre değişiklik göstermektedir
 • İpotek masrafı 590 TL’dir.

Koç Finans Konut Kredisi Başvuru

Koç Finans konut kredisi başvurusu, Şubesiz Mortgage adından da anlaşılacağı üzere oldukça basit bir işlem. Şubeye gitmenize gerek kalmadan ön başvuru yapabileceğiniz Koç Finans’ın şubesiz mortgage işlemi oldukça kullanışlı. Online başvuru linkinden veya telefon bankacılığını kullanarak başvurduğunuz konut krediniz kısa zamanda sonuçlanır ve geri dönüş alırsınız. Buradan sonra konut krediniz için ikinci aşamaya geçilir. Kredinize onay verildikten sonra ekspertiz raporu için süreç başlar ve rapora göre Koç Finans yetkilileri ile kredi hakkında bir fikir birliğine gidilir. Sözleşme öncesi bilgi formu ile bilgileriniz ve kredi işlemleriniz kontrol edilir. Kredi öncesi sigorta işlemleri yapıldıktan sonra konutun ipoteği gerçekleşir. Hızlı ve kolay bir süreç sonucunda kullandığınız kredinizi, kişiselleştirilmiş ödeme planı ile kolayca ödersiniz.

Koç Finans Konut Kredisi Başvuru Evrakları

 • Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, teminata verilecek gayrimenkulün tapusu
 • Gelir Belgesi;
  • Memurlar için gelir belgesi: Maaş Bordrosu,
  • Özel Sektör Çalışanları için gelir belgesi: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri,
  • Emekliler için gelir belgesi: Emekli aylık dökümü,
  • Şirket Ortakları için gelir belgesi: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi,
  • Çiftçiler için gelir belgesi: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri,
  • Gayrimenkul kira geliri olanlar için gelir belgesi: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade