En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Bank Asya

Bank Asya Konut Kredisi

Bank Asya, ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı konut kredisi desteği ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı tanıyor. Bank Asya’nın konut kredisi seçenekleri oldukça fazla, özellikle farklı alanlarda yapmış olduğu konut kredisi programları dikkat çekmektedir. Örneğin; 2B Finansman Desteği, Kentsel Dönüşüm Finansman Desteği, Sabit Ödemeli Finansman Desteği gibi değişik alanlarda da konut kredisi desteği sağlamaktadır. Bank Asya’nın konut kredisi türleri, esnek ödeme planı ve düşük kar oranları ile avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Bank Asya Konut Kredisi Hesaplama

Bank Asya konut kredisi hesaplamak isteyenler için hazırda bulunan ödeme seçenekleri sunuyor. Şubeye bile gitmeden konut kredinizi hesaplayabilirsiniz. İster telefon bankacılığı ister internet üzerinden esnek ödeme planları oluşturabilirsiniz. Bank Asya’ya ait faiz oranlarını göz önünde bulundurarak kendinize çeşitli varyasyonlarda ödeme planı hazırlayabilirsiniz. Ödeme planınızı hazırlarken aylık ödeme tutarınızın gelirinizle orantılı olmasını sağlamanız, konut kredisi ödeme planının püf noktası olduğunu unutmayın.

Bank Asya Konut Kredisi Yıllık Maliyet Oranları

Bilgi yok

Bank Asya Konut Kredisi Başvuru

Bank Asya konut kredisi başvuru yapmadan önce almak istediğiniz konutun değerinden, çekmek istediğiniz kredi tutarına kadar yapacağınız araştırma, konut kredisi sürecinde size yardımcı olacak işlemlerden biridir. Tüm bu araştırmaları kendiniz yapabileceğiniz gibi Bank Asya yetkilileri ile birlikte de yapabilirsiniz. Ekspertiz desteği ve kredi ödeme planı gibi konularda da destek alabileceğiniz Bank Asya, konut kredisi başvurusunda sizi çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

Bank Asya konut kredisi kampanyasında KKDF ve BSMV vergileri alınmamaktadır. Konut kredilerinde teminat amacı ile hayat sigortası zorunlu tutulmaktadır. Sigorta tutarı; yaş, cinsiyet ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir. Bank Asya’nın sunduğu konut kredisi seçeneklerini hem şubelerden hem de şubeye gitmeden inceleyebilir, kredi ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Bank Asya Konut Kredisi Başvuru Evrakları

  • Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, teminata verilecek gayrimenkulün tapusu
  • Gelir Belgesi;
  • Memurlar için gelir belgesi: Maaş Bordrosu,
  • Özel Sektör Çalışanları için gelir belgesi: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri,
  • Emekliler için gelir belgesi: Emekli aylık dökümü,
  • Şirket Ortakları için gelir belgesi: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi,
  • Çiftçiler için gelir belgesi: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri,
  • Gayrimenkul kira geliri olanlar için gelir belgesi: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade