En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Garanti Bankası

Garanti Bankası Konut Kredisi

Kolay bir şekilde ev sahibi olmak isteyen herkes için Garanti Bankası konut kredisi uygun ödeme planları ile müşterilerini bekliyor. Garanti Bankası konut kredilerinden kendinize en uygun olanı seçerek, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Uzun vade seçenekleri ve kişiye özel ödeme koşulları ile konut krediniz Garanti Bankası’ndan. Ödeme şeklinizi dilediğiniz gibi değiştirebilir, bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Ödemeleriniz ister zamanla azalsın, ister hepsi eşit olsun isterseniz de sizin seçtiğiniz aylarda olsun. Garanti Bankası mortgage ile ev sahibi olmak düşündüğünüzden daha kolay.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredinize ait ödeme planı oldukça önemli bir ayrıntıdır. Ödeme planınızı ne kadar kendi bütçenize uygun yaparsanız, kredinizi zamanında geri ödeyebilirsiniz. Kredi ödemelerini zamanında yapıyor olmanız, kredi notunuzun yüksek olmasını sağlamaktadır. Garanti Bankası konut kredisi hesaplamalarını isterseniz telefon bankacılığı ile Garanti Bankası uzmanlarından yardım alarak isterseniz de internet üzerinden kendi ödeme planınızı kolayca oluşturarak yapabilirsiniz. Kredi ödeme planınızı oluştururken vade sayısına ve faiz oranına dikkat etmeyi unutmamalısınız. Bunun yanında aylık geliriniz ile aylık kredi ödemeniz arasında da bir denge oluşturmanız gerekecektir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Yıllık Maliyet Oranları

 • Kredi Tahsis ücreti, kullanacağınız kredi tutarının binde 5'i kadardır.
 • Konut sigortası ve DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²'ye göre değişiklik göstermektedir
 • Konut kredisi erken kapanma ücreti kredinin %2’ si civarındadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuru

Garanti Bankası almak istediğiniz konut hakkında yardımcı olduğu gibi size söz konusu konutu almak için finansal desteği de sağlamaktadır. Konut kredisi için takip etmeniz gereken birkaç basit adımdan sonra işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası şubesine gitmenize gerek olmadan, internet veya telefon ile konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. İlk başvurunuz sonucunda Garanti Bankası yetkilileri sizinle iletişime geçip, süreç hakkında neler yapmanız gerektiği konusunda sizi yönlendireceklerdir. 18 yaşından büyük olmanız ve gelirinizi belgelemeniz aranan ilk şartlar arasında. Devamında başvuru için istenilen belgeleri eksiksiz hazırlayarak, konut kredinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuru Evrakları

 • Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, teminata verilecek gayrimenkulün tapusu
 • Gelir Belgesi;
 • Memurlar için gelir belgesi: Maaş Bordrosu,
 • Özel Sektör Çalışanları için gelir belgesi: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri,
 • Emekliler için gelir belgesi: Emekli aylık dökümü,
 • Şirket Ortakları için gelir belgesi: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi,
 • Çiftçiler için gelir belgesi: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri,
 • Gayrimenkul kira geliri olanlar için gelir belgesi: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade