En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Denizbank

Deniz Bank Konut Kredisi

Deniz Bank, kredi almak isteyenlere sunduğu avantajlı kampanyalarla sizleri bekliyor. Bireysel kredilerde çok sayıda kampanyaya sahip olan Deniz Bank özellikle Mortgage kredilerinde oldukça avantajlı. Deniz Bank Konut Kredisi desteği ile uygun ve sabit faiz oranları ile ev sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği bankalar arasında yer alıyor. Deniz Bank konut kredisinden 25 yıla kadar uzanan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Deniz Bank Konut Kredisi Hesaplama

Kredi çekerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli noktalardan biri de tabi ki doğru ödeme planı oluşturmak. Özellikle konut kredisi için bu durum diğerlerine göre daha esnek olabiliyor. Hali hazırda kirada oturuyorsanız, kredi taksitinizi kira tutarı gibi düşünüp, daha esnek bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bankaya bile gitmenize gerek olmadan bilgisayarınızdan kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Deniz Bank sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanarak, bütçenize uygun ödeme planı ile ev sahibi olmak sizin elinizde.

Deniz Bank Konut Kredisi Yıllık Maliyet Oranları

 • Konut kredisi tabela faiz oranı, kredi vade oranına göre değişmekle birlikte; minimum %1.01 maksimum %1.19 oranındadır.
 • Kredi Tahsis ücreti, kullanacağınız kredi tutarının binde 5'i kadardır.
 • Diğer ücretler kaleminde Taşınır Taşınmaz Rehin ücreti minimum 148TL’dir.
 • Ekspertiz ücreti 700TL’dir. Metrekare ölçülerine göre tutar değişir. İlgili değerleme firması tarafından fatura edilen tutar ile banka tarifesi arasında kalan fark işlem akabinde iade edilir.
 • Toplam Geri Ödeme Tutarı; kredinin, faiz, fon, vergi, ücret ve diğer maliyetler dahil toplam fiyatıdır.
 • DASK prim ücreti yıllık ortalama 163 TL'dir. DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²'ye göre değişiklik göstermektedir
 • Konut kredisi erken kapanma ücreti kredinin %2’ si civarındadır.
 • Konut kredisi yıllık maliyet oranı hesaplanan vadeye göre değişir. Minimum %15,5 maksimum %15,66 oranındadır.

Deniz Bank Konut Kredisi Başvuru

Deniz Bank konut kredisi başvuru için gelirini belgeleyebilen ve 18 yaşını doldurmuş herkese kapılarını açmakta. İstenilen belgeler doğrultusunda Deniz Bank’tan konut kredisi başvurunuzu yapmanız mümkün. Konut kredisi başvurusu yapmadan önce, almak istediğiniz konutla ilgili kapsamlı bir araştırma yapmayı unutmamanız gerekmektedir. Yapacağınız araştırma sonucunda almak istediğiniz konut için eksper talebinde bulunabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ekspertiz raporu ile kredi tutarı orantılı olarak ilerlemektedir. Konuyla alakalı bankanıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Konut kredinizin başvurusunu yapmadan önce, almak istediğiniz konuta dair bir araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. ABank konut kredisine başvurmadan önce, söz konusu konuta ait kredi çekmeyi engelleyebilecek yasal kararların var olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bunu öğrenmek için kredi başvurunuzdan önce ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Eksper, konut ile ilgili yasal süreçlerin yanında konutun fiziki ve çevresel faktörlerine ait raporu 3 iş günü içerisinde belirleyebilmektedir. Ekspertiz raporunun konut krediniz ile ilgili çekmek istediğiniz tutarı doğrudan etkilediğini unutmayın. Kredi tutarı, ekspertiz raporuna göre netleşecektir. Deniz Bank konut kredilerinde, satın almak istediğiniz evin ekspertiz raporuna göre evin değerinin maksimum %80’ine kadar kredi imkanı sağlamaktadır.

Deniz Bank Konut Kredisi Başvuru Evrakları

 • Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, teminata verilecek gayrimenkulün tapusu
 • Gelir Belgesi;
 • Memurlar için gelir belgesi: Maaş Bordrosu,
 • Özel Sektör Çalışanları için gelir belgesi: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri,
 • Emekliler için gelir belgesi: Emekli aylık dökümü,
 • Şirket Ortakları için gelir belgesi: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi,
 • Çiftçiler için gelir belgesi: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri,
 • Gayrimenkul kira geliri olanlar için gelir belgesi: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade