En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

Akbank

Akbank Kredi

Akbank kredi fırsatları size özel ve uygun faiz oranlarıyla elinizin altında.. Tüm ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1.29’dan başlayan uygun faiz oranlarıyla Akbank ihtiyaç kredisi sizin oluyor. Bayram yaklaşırken 25.000 TL’ye kadar imza ve belge olmadan Akbank Bayram Kredisi sizin olabilir. Hayallerinizi süsleyen taşıta sabit faizli, eşit veya esnek faiz imkânlarıyla kavuşmak da artık çok kolay. Ayrıca bu yıl kredinizi kullanıp bir yıl sonra ödeme şansına sahipsiniz. Akbank taşıt kredisi ise 48 aya varan vade ve %1.32 sabit faiz oranlarıyla 20.000 TL’ye kadar ister 0 km ister 2. elde ve dilediğiniz modele uygun olarak ayağınızın altına geliyor. Akbank konut kredisi ise 100.000 TL’ye kadar 120 aya varan vade ve %1.11’den başlayan faiz oranlarıyla sıcak yuvanızın kapılarını açıyor.

Akbank Kredi Hesaplama

Akbank kredi hesaplama aracı ile internet sitesinden almak istediğiniz kredi modeli, kredi tutarını ve tercih ettiğiniz vade sayısını girerek kısa sürede Akbank kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Taşıt kredisi için aracın modeline ve 0 km veya 2. el olmasına göre en uygun kredi hesaplamasına erişebilirsiniz. Böylece krediniz için ödemeniz gereken toplam tutar, faiz oranı ve ödeme seçeneklerine kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca ödeme tercihleri veya diğer kredi seçeneklerini de görebilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank kredi için başvuru talep edilen kredi durumuna ve müşterinin tercih edeceği kredi kampanyasına göre süreçte değişiklikler olabilir. Bütçenize en uygun Akbank kredi kampanyalarını, kredi faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarını belirledikten sonra için “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak size özel Akbank kredisi için başvurunuzu kolayca yapıp, sonucunu kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Uygun ödeme seçeneklerinizi de aynı şekilde belirleyebilirsiniz.

Akbank Kredi Başvuru Evrakları

Akbank kredisi için şubeden yapılan başvurularda aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  • Gelir Belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade