En uygun konut kredisi için bankaları karşılaştırın, kazançlı çıkın!

İş Bankası

İş Bankası Kredi

Tüm ihtiyaçlarınız için 25.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1.29’dan başlayan uygun faiz oranlarıyla İş Bankası ihtiyaç kredisi sizin oluyor. Hayallerinizi süsleyen taşıta uygun faiz imkânlarıyla kavuşmak da artık çok kolay. İş Bankası taşıt kredisi ise 48 aya varan vade ve %1.30’dan başlayan faiz oranlarıyla 25.000 TL’ye kadar ister 0 km ister 2. elde ayağınızın altına geliyor. İş Bankası konut kredisi ise 100.000 TL’ye kadar 120 aya varan vade ve %1.25’ten başlayan faiz oranlarıyla sıcak yuvanızın kapılarını açıyor.

İş Bankası Kredi Hesaplama

İş Bankası kredi hesaplama ile istediğiniz kredinin vade sayısını, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve kullanacağınız kredinin faiz oranını girerek, anında kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ödeme planınızı kendiniz kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Nihai taksit, kredi tutarı, faiz oranı, tahsil edilecek masraf ve komisyonlarla ilgili şubelerden bilgi edinebilirsiniz. Kredi taksit tutarı ve vade sayısını belirlerken, ödeyeceğiniz taksitin aylık gelirinizin yarısından daha fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası kredi başvurunuzu internet sitesi, İş Cep aracılığıyla “Anında Kredi” seçeneğiyle; cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS göndererek hızlıca başvurabilirsiniz.

Bankamatiklerdeki kartlı işlem menüsünden Başvurular > Kredi veya Kartsız İşlem menüsünden Başvurular > Kredi adımlarını takip ederek veya telefon şubesini arayarak yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvuru Evrakları

İş Bankası kredi başvurularında temel olarak aşağıdaki belgeler talep edilmektedir.

  • Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
  • Gelir durumunuzu gösteren belge

Şube Arama

Konut Kredisi Hesaplama

Konut Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade